bij de dood van Lucian Freud
Berger en manieren van zien.
Zienswijzen naakt, anderen zien
bloot.
Anderen zien bloot en divan,
het blijven Freudianen per
slot
van rekening. Lange sessies
leggen de ziel bloot en het naakt
ook.
De waarheid is nakend.
Raadsel
3 x raden wie het clowntje is!
Wie is het clowntje Augustinus Jan?
Is dat het clowntje uit het gedicht van Martin?
Jullie hebben zo gelachen om het clowntje maar ik wil ook graag kunnen lachen. En martin en jij spreken in raadsels.
Zwarte cobra en Patchoeli vliegen elkaar al jaren in de haren.
Zij zijn beiden rijp voor een opname of behandeling.
Kunstenaars met een hoog k”t gehalte.
Martin,
gegeven: zonder “ge”! Zelfs ik vind een foutje niet erg! Wanneer een tekst er echter zo goed als onleesbaar door raakt, vind ik dat er ingegrepen moet worden!
Last but not least,
Hans… Geheel voorbij gegaan aan je gedicht, maar het valt ook niet mee er iets over te zeggen. Het komt op mij ietwat gekunsteld over; alsof er te veel naar de woorden gezocht is.
En de juiste formule nog niet gevonden is.
Martin, je hebt helemaal gelijk. Mijn hond begrijpt dit, maar of de dames ook vatbaar zijn voor dit gegegeven valt ten zeerste te betwijfelen!
zonder “je”.. ach ja.
Rijp voor opname Jan, verder mee eens, maar alles is aandacht. Op de training voor honden heb ik geleerd je om negatief gedrag te negeren. Een hond ervaart alle aandacht als aandacht en het gedrag wordt er door versterkt. Hetzelfde principe gaat hier volgens mij ook op. Helaas.
Dames,
Vliegen jullie nu zelfs elkaar al in de haren? Foei! Wat hebben jullie elkaar een veren in de kont gestoken. Wat waren jullie het eens en wat vertoonden jullie veel overeenkomsten: dyslectisch, paranoïde, slechte gedichten, dwepen met Poppelaars (is ie nog niet terug van vakantie?) God er bij roepen (ook nog op vakantie) het een belediging vinden als iemand u op een taalfout wijst en huichelen, draaien en liegen dat het een aard heeft. Draaikont Hoogenraad probeert het nu door op ieder gedicht haar weloverwogen, doch onbelezen commentaar te geven en Clowntje Augustinus (wie heeft zich om haar niet rot gelachen) is nu echt rijp opname. In plaats van naar mij te wijzen zou u zich de vraag moeten stellen; wat hebben wij ons aangedaan. Ik zou er niet vanuit gaan hier ooit nog op veel bijval te kunnen rekenen.
Negeren.
___________________________________________________________________
Mijnheer!!
En nu oprotten!
ik had u allang door,
ik had het bij het goede eind
sorry meneer
Enne Diana Hoogenraad, waar is je wapenrusting nu ik jou laat vallen? Je had me wel een beetje meer mogen respekteren na datgene wat ik voor jou heb betekend,ik neem het allemaal weer terug
Helaas jij moet het van de leugen hebben, en ik van de waarheid.
Het verschil, de
lange jaren strijd tussen ons!! Adios queen!!
mijn vermoeden lijkt toch bewaarheid
Ik vind dit een rakend gedicht, in de roos geschoten.
Kort krachtig en veelzeggend,
Met de
vriendelijke groet,
eliZe Augustinus
Diana Hoogenraad Je hebt nog steeds niet door hé dat niemand op jouw comments zit te wachten.Vlieg een beetje lager daar krijg je een beter zicht door.
Dus Diana Hoogenraad pas goed op dat u weer niet uit uw stekker vliegt u zweeft al zo hoog.
Zie hier Mevrouw Diana de profetes van het Jij-Hoog Moet-Waanzin? Ze voelt zich heel sterk nu ze wordt gestimuleerd.
Eendracht maakt macht hé Koningin van het World Wide Web
profetes van de allerhoogste zoals ze zichzelf noemt.
Diaan Diaan
,niemand trapt er in jouw waan, PAS OP[ EEN iNDIAAN!!
hallo hans mellendijk of? dame Augustinus,
ik vind het gedicht, in mijn lezersoog een bar slecht stuk,
hopelijk kunt u tegen kritiek,
Als uElize Augustinus zou zijn had u uit u stekker gegaan, en allerlij scheldwoorden toegeworpen,
gelukkig bent u hans mellenkamp, en kunt u tegen kritiek,
het is u gedicht, en hopelijk kunnen anderen dichters het wel waarderen
groet,
Diana